FUAR

Turizm Medya Grubu organizasyonuyla, 2014 yılından itibaren her yıl gerçekleştirilen, Türkiye’nin ilk ve tek, dünyanın ise en büyük üçüncü kongre, toplantı ve etkinlik sektörü fuarı olan ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’ın altıncısı, 20 – 22 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi- ICC’de düzenlendi

Türkiye’nin ilk ve ‘’tek’’ etkinlik, toplantı ve kongre endüstrisi fuarı ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines “Connecting Dots” mottosuyla altıncı defa global MICE endüstrisini ağırladı ve 3 günde 15.523 profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. 20-22 Şubat tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 6. ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines, başarıyla sona erdi. Turizm Medya Grubu, yayımladığı fuar sonuç infogragrafiği ile 6. ACE of M.I.C.E. fuarının da başarılı bir şekilde tamamlandığını ifade etmiş oldu.

Uluslararası Hosted Buyer Programı kapsamında yurtdışı pazarından fuara 41 ülkeden 254 uluslararası nitelikli MICE profesyoneli ve 550 ulusal profesyonel katıldı. Fuar kapsamında, katılımcı firmalarla satın alıcılar arasında toplam 5746 B2B toplantı gerçekleştirildi. 3 gün boyunca, fuara 15.523 profesyonel ziyaretçi katılım gösterdi.

2019 yılı için Uluslararası Hosted Buyer programı kapsamında ağırlanan firmaların yıllık etkinlik ve toplantı bütçesi 20 Milyar TL’yi aşarken, satın alıcılar ağırlıklı olarak Avrupa, Rusya, Hindistan ve Asya ülkelerinden katılım gösterdi.

Global MICE sektörünün en büyük marka ve isimlerini bir araya getiren ACE of M.I.C.E. by Turkish Airlines 2019 Speakers’ Corner Konferans Programında, deneyimsel pazarlama ve deneyim tasarım, destinasyon pazarlaması, etkinlik teknolojileri ve espor temaları işlendi. Toplam 28 oturuma ve 50 konuşmacıya ev sahipliği yapan fuarın tüm oturumları, endüstri tarafından büyük ilgi gördü.

Ayrıntılı bilgi için: http://ameistanbul.com/tr/