HAKKIMIZDA

Turizm Medya Grubu, Türkiye MICE sektörünün gelişmesi, büyümesi, kendi içerisinde birlik ve komünikasyonunun sağlanması amacıyla 2007 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Türkiye pazarının dünya MICE endüstrisi ile entegrasyonunu sağlayarak sektörün çatı kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Sektörün buluşma ve referans noktası olan Turizm Medya Grubu yayın ve fuarcılık hizmetleri olarak ikiye ayrılmıştır.

Yayıncılık tarafında M.I.C.E. Dergi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. İçerisinde, sektörde hizmet sunan firmaların tam listesi ve tanıtımları, sektörel haberler, etkinlikler, araştırmalar, köşe yazıları, dünyadan haberler ve sektörle ilgili her şeyi bulabileceğiniz M.I.C.E. Dergi aynı zamanda MICE sektörü profesyonellerini bir araya getiren bir oluşumdur.

Turizm Medya Grubu, fuarcılık hizmetlerinde ise ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines ve ACE of M.I.C.E. Awards ile hizmet vermektedir. 2014 yılından itibaren her yıl gerçekleştirilen ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü Fuarı; yürüttüğü global iletişim kampanyası ile Türkiye MICE sektörünün bilinirliği ve algısının global anlamda arttırılması, profesyonel hosted buyer programıyla yeni müşteri ve pazarların kazanılması, fuar kapsamında gerçekleştirilen network ve ‘AMEzing’ partiler ile sektörün kendi içerisinde birlik beraberliğinin ve motivasyonunun sağlanması, sektöre yönelik düzenlenen zirve, workshop, seminerler ile sektörümüzün kalite çıtasının yükseltilmesi maksadıyla düzenlenmektedir.

ACE of M.I.C.E. Awards; kongre, toplantı ve etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşlarda daha mükemmele ulaşma arzusu yaratmayı ve Türkiye MICE sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte arttırmayı hedefleyen, sektörün Oscar töreni olan ilk ve tek organizasyondur.