ÖDÜLLER

ACE of M.I.C.E. KongreToplantı ve Etkinlik Ödülleri; Kongre, Toplantı ve Etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşlarda daha mükemmele ulaşma arzusu yaratmayı, M.I.C.E. sektörünü ve sektörden hizmet alan kurumsal şirketleri ödül gecesi vasıtasıyla bir araya getirmeyi ve Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte arttırmayı hedefleyen ilk ve tek organizasyondur.

Amacımız; ödül kazananların başarısını vurgulamak, MICE sektöründe faaliyet gösteren firmaların gelişip ilerlemesine katkı sağlamak, onları motive ederek başarılarını belgelendirmek, onurlandırmak ve ödüllendirmektir. 6 yıldır başarıyla yürütülen ACE of M.I.C.E. Awards Jüri-Finalist Toplantısı ve görkemli ödül töreni, sektör paydaşları arasında önemli bir network sağlamaktadır. Sektör paydaşlarının şıklık yarışına girdiği ve Oscar tadında bir organizasyon olan ACE of M.I.C.E. Awards, global MICE endüstrisinin en büyük ödül törenidir.
İlki 10 Şubat 2012 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde 28 ayrı kategoride 230 proje başvurusu, 160 sponsor firma ve sektörden 2.500 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen ACE of M.I.C.E. Awards, Türkiye’de her geçen gün büyüyen, yenilikçi bir MICE sektörü olduğunun kanıtı olarak büyeyerek yedinci yaşına giriyor. Turizm Medya Grubu organizasyonunda gerçekleşecek 7. yaşında ACE of M.I.C.E.; 2 ana başlık ve 20 farklı kategoride Türkiye etkinlik ve toplantı sektörü firmalarını ‘etkilemeye’ çağırıyor.

Yeni Konsept
ACE of M.I.C.E. Awards, yedinci yaşına yeni konseptiyle hazırlanıyor. Endüstri içindeki birleştirici rolünü vurgulayan ‘Connecting Dots’ mottosuyla hikayesini yeniden çerçeveleyen ACE of M.I.C.E. yeni bir etkinlik ve iletişim tasarımıyla sektörün en iyilerini belirliyor olacak.

Dev Jüri
Uluslararası Markalar, Oteller ve Devlet Kurumlarının üst düzey yöneticileri, pazarlama direktörleri ve kurumsal iletişim yöneticilerinden oluşan 70 kişilik dev jüri birinci adımda online oylama daha sonra 21 Aralık 2018’de Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek Jüri-Finalist Toplantısında aday firmaların canlı sunumlarını değerlendirecek.

Jüri ile ilgili detaylı bilgi için: http://miceodulleri.com/juri/

Detaylı bilgi için: http://miceodulleri.com